Potrzeba
serca.

Powstanie Natu Handmade zostało podyktowane potrzebami serca i skóry. Zamiłowanie do naturalnych produktów nasilało się w nas latami, zwiększając wymagania wobec stosowanych kosmetyków (nasze progi okazały się jednak zbyt wysokie na lisie nogi), aby w końcu zaowocować stworzeniem własnych wydobywaczy piękna. 

Z miłości do natury

Uwielbiamy siłę przyrody, jej dobroczynne działanie na naszą urodę i zdrowie, dlatego korzystamy z wysokiej jakości naturalnych składników. Tworzymy produkty nietestowane na zwierzętach, bazujące na składnikach roślinnych. Wszystkie kosmetyki to nasza ręczna, rzemieślnicza produkcja.

Mamy ograniczone moce przerobowe i nie chcemy tego zmieniać, bo macie nas czuć w każdym kosmetyku. Jesteśmy bardzo wdzięczne za cierpliwe czekanie na to, co mamy do zaoferowania. Z błogosławieństwem Matki Ziemi dzielimy się jej darami odpowiednio przez nas łączonymi.

Ludzie Natu

Marta

Młoda mama w okolicach trzydziestki – szczęśliwa z obu powodów. Skończyła Filologię Polską (PR i edytorstwo), pracowała w firmie tłumaczeniowej, lecz zmieniła zajęcie na rzecz większego zamiłowania. Absolutna pasjonatka zdrowego stylu życia. Kieruje się zasadą naturalności i braku przetworzenia pożywienia i kosmetyków. Zamiłowanie do produktów pielęgnacyjnych rozkwitło w pełni po urodzeniu córeczki. Dbanie o swoje ciało (o ciało męża też dba) i ciałko dziecka to forma okazywania miłości, dlatego karmi je nie tylko wypiekanym przez siebie chlebem, ale i naciera najlepszymi kompozycjami z natury, czyli tworzy i stosuje produkty Natu. Lubi motywować do odkrywania nowych możliwości i poszukiwania harmonii tak w ciele, jak i w życiu. Rozsmakowana w sianiu miłości i troski.

Gabrysia

Rozkochana w naturalnych kosmetykach i uświadamiająca otoczenie o istocie jakości rzeczy, które nakładamy na swoje ciało i włosy. Opowiada o tym przeciekawie. Studowała Technologię Żywności i Żywienia Człowieka na Politechnice Łódzkiej. Wiedza tam przyswojona jest ważnym elementem przy tworzeniu pachnideł Natu. Piękna na zewnątrz i od wewnątrz. Reprezentuje nie tylko cudowny styl dbania o urodę (zioła, oleje, przyprawy), ale również wartości niczym z „Czasu honoru”. Uwielbia upiększać kobiety kosmetykami i makijażem, ale też mądrym i ciepłym słowem. Idzie przez życie, rozsiewając pozytywną energię.

Nasze produkty posiadają pozytywny Certyfikat Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyku zgodnie z rozporządzeniem (WE) nr 1223/2009 i są zgłoszone do rejestru kosmetyków CPNP w Unii Europejskiej.